Augsta aizpildījuma pārklājumi

EP-Mono

Barrikade EP-Mono – tas ir bezšuvju epoksīda grīdas pārklājums rūpnieciski izmantojamām un administratīvajām telpām. Sistēma sastāv no grunts un pašizlīdzinoša epoksīda, kurš tiek uzklāts šķidrā veidā, 1,5 – 3,0 mm biezā slānī.

Barrikade EP-Mono tiek piegādāts 8 standarta krāsās. Dotais materiāls veido līdzenu, glancētu virsmu ar augstu gaismas atstarošanas spēju.

Barrikade EP-Mono materiāls ir paredzēts izmantošanai rūpnieciskajās un administratīvajās telpās, kurās ir vajadzīgas grīdas ar labu nodilumizturību, noturību pret ķimikālijām, ūdensizturīgas un viegli tīrāmas/higiēniskas grīdas.

– Grīdas vieglajā rūpniecībā;

– Grīdas noliktavās / ekspedīcijas telpās;

– Grīdas laboratorijās / telpās, kurās tiek veikta medikamentu ražošana;

– Grīdas lielos tirdzniecības centros;

– Grīdas administratīvajās ēkās;

– Grīdas koridoros, uzgaidāmajās telpās u.tt.

Barrikade EP-Mono veido ūdensnecaurlaidīgas bezšuvju virsmas, kuras ir ļoti izturīgas pret ķimikāliju iedarbību. Pārklājums ir speciāli paredzēts telpām, kurās iespējama iedarbība uz virsmām ar sārmiem, eļļām, taukiem un šķīdinātājiem. Tomēr šai virsmai ir ierobežota izturība pret augstas koncentrācijas skābēm (skatīt informatīvo lappusi par materiāla izturību).

Barrikade EP-Mono ir ļoti laba kopējā nodilumizturība – poliamīda un gumijas riepu slodzēm, taču ierobežota izturība pret radžu riepām, ķēdēm u.tt.
Pārklājums tiek piegādāts vairākos variantos: atkarībā no izturības (elastības), to var izmantot pārklājumiem dažādas nozīmes objektos.
Sava sastāva un biezuma īpatnību dēļ Barrikade EP-Mono ir ierobežota vai nekāda izturība pret temperatūras svārstībām (tīrīšana ar karstu tvaiku, mazgāšana pamīšus ar karstu / aukstu ūdeni).

Sastāvs:

Barrikade EP-Mono

Pašizlīdzinošs epoksīds

Epoksīda grunts

Betona pamats

 

 

EP-Multi

Barrikade EP-Multi tas ir bezšuvju epoksīda grīdas pārklājums rūpnieciski izmantojamām un administratīvajām telpām. Sistēma sastāv no grunts un pašizlīdzinoša epoksīda, kurš bagātīgi tiek apbērts ar atbilstošas frakcijas sausām kvarca smiltīm (Dynagrip) un pēc tam vienmērīgi pārklāts ar virsējo krāsu (toppcoat), kas ir izturīga pret nodilumu un ķimikālijām.

Pārklājums tiek uzklāts šķidrā veidā, 2 – 7 mm biezā slānī.


Barrikade EP- Multi tiek piegādāts 8 standarta krāsās ar dažādu nodilumizturību.


Barrikade EP-Multi ir paredzēts izmantošanai rūpnieciskajās un administratīvajās telpās, kur nepieciešamas bezšuvju, nodilumizturīgas grīdas, kurām piemīt augsta izturība pret ķīmisko iedarbību un mehānisko slodzi (dažādi krītoši priekšmeti), kā arī kuras būtu ūdensizturīgas, viegli kopjamas un higiēniskas.


– Grīdas noliktavās / garāžās;

– Grīdas darbnīcās, ražošanas telpās;

– Grīdas pārtikas rūpniecībā;

– Grīdas preču pieņemšanas zālēs, uz rampām u.tml.


Barrikade EP-Multi veido ūdensnecaurlaidīgas, bezšuvju virsmas, kurām ir augsta izturība pret dažādu ķimikāliju iedarbību. Pārklājums ir speciāli paredzēts telpām, kurās iespējama iedarbība uz virsmu ar sārmiem, eļļām, taukiem un šķīdinātājiem. Tomēr šai virsmai ir ierobežota izturība pret augstas koncentrācijas skābēm.


Barrikade EP-Multi ir ļoti laba kopējā nodilumizturība. Pārklājums tiek piegādāts vairākos variantos: atkarībā no izturības (elastības). Par pildītāju tiek izmantotas speciālas smiltis (Dynagrip), kā rezultātā tiek sasniegta īpaši augsta nodilumizturība.


Barrikade EP-Multi, tiek uzklāts 4 – 5 mm biezā slānī, ir laba noturība pret iekšējām temperatūras svārstībām (karstā/aukstā ūdens izmantošana). Palielinot slāņa biezumu līdz 6-7 mm, papildus tiek pastiprinātas dotās īpašības, tādēļ ieteicams lietot vietās, kurās iespējamas ekstremālas temperatūras iedarbības, piemēram, tīrīšana ar karstu tvaiku.

Sastāvs:

Barrikade EP-Multi

Epoksīda virsējā krāsa

Pašizlīdzinošs epoksīds un kvarca vai speciālas smiltis

Epoksīda grunts

Betona pamats

 

 

 

EP – Decor compact

Barrikade EP-Dekor (Сompaсt) tas ir bezšuvju epoksīda grīdas pārklājums rūpnieciski izmantojamām un administratīvajām telpām. Sistēma sastāv no atbilstošas frakcijas krāsainām kvarca smiltīm, kas sajauktas ar bezkrāsu (caurspīdīgu) ekpoksīda materiālu. Tas viss vienmērīgi un blīvi tiek nosegts ar virsējo laku, kam raksturīga augsta izturība pret nodilumu un ķimikālijām.

Sistēma tiek uzklāta šķidrā veidā, 2,5 – 3 mm biezā slānī

Barrikade EP-Dekor (Сompaсt) tiek piegādāts labākajā krāsu gammā ar dažādu nodilumizturības pakāpi.

Barrikade EP-Dekor (Сompaсt) pārklājums ir paredzēts izmantošanai rūpnieciskajās un administratīvajās telpās, kur nepieciešamas bezšuvju, nodilumizturīgas grīdas, kurām piemīt augsta izturība pret ķīmisko iedarbību un mehānisko slodzi (īpaši krītoši priekšmeti), kā arī kuras būtu ūdensizturīgas un higiēniskas.

– Grīdas izstāžu zālēs;

– Grīdas veikalu ekspedīcijas telpās;

– Noliktavu grīdas (nelielas slodzes)

– Grīdas pieņemšanas zālēs;

– Grīdas garderobēs.

Barrikade EP-Dekor (Сompaсt) pārklājums veido ūdensnecaurlaidīgas, bezšuvju virsmas, kurām ir augsta izturība pret dažādu ķimikāliju iedarbību. Pārklājums ir speciāli paredzēts telpām, kurās iespējama iedarbība uz virsmu ar sārmiem, eļļām, taukiem un šķīdinātājiem. Tomēr šai virsmai ir ierobežota izturība pret augstas koncentrācijas skābēm.

Barrikade EP-Dekor (Сompaсt) pārklājumam ir labas mehāniskas īpašības (krītoši priekšmeti) un ļoti augsta nodilumizturība.

Pamata sastāva un biezuma dēļ Barrikade EP-Dekor (Сompaсt) sistēmai ir ierobežota vai nekāda izturība pret temperatūras svārstībām (tīrīšana ar karstu tvaiku, mazgāšana pamīšus ar karstu / aukstu ūdeni).

Barrikade EP-Dekor (Сompaсt)

Ekpoksīda virsējā laka.

Epoksīda saistmateriāli / krāsainas kvarca smiltis

Epoksīda grunts

Betona pamats

 

 

 

 

EP Mono-flex

Barrikade EP-Mono-flex – tā ir krāsaina bezšuvju grīdas sistēma, kas balstīta uz elastīgu epoksīda sveķu sajaukumu, kas pārklāti ar krāsainiem epoksīda sveķiem.

Šai elastīgajai sistēmai piemīt daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem cietajiem materiāliem un pārklājumiem. Tās ietver:

– uzlabotu izturību pret slodzēm;

– plaisu pamatnē aizziešanu;

– spēju absorbēt spiedienu, kas veidojas uz virsējā slāņa, tādējādi izslēdzot iespēju, ka sacietēšanas laikā virsma varētu tikt bojāta;

– dotos pārklājumus var izmantot uz mīkstām pamatnēm, tādām kā asfalts;

– piemīt labas trokšņu izolējošas īpašības.

Šīs īpašības sniedz iespēju izmantot BarrikadeEP Mono-flex sistēmu uz elastīgām virsmām, tādām kā, piemēram, metāls un koks, neskaitot betona konstrukcijas, kas bojātas nobīdes un vibrāciju rezultātā. Tāpat sistēmas var izmantot, lai palielinātu konstrukcijas ūdensizturību, vai kā plēvi, kurai piemīt laba nodilumizturība, zem citiem pārklājumiem.

Barrikade EP Mono-flex var izmantot vietās, kurās ir mīksta pamatne, tāda kā, piemēram, asfalts, kā arī uz betona, ūdensizturīga finiera un flīzēm, kur nepieciešama izturība pret ārējām slodzēm un temperatūras svārstībām.

Tipiskākās izmantošanas sfēras: farmaceitiskā rūpniecība, pārtikas rūpniecība, mehāniskās darbnīcas, mazgāšanas telpu aprīkojums, gāzes izturīgas konstrukcijas un telpas ar smagu aprīkojumu.

Barrikade EP-Mono-flex veido ūdensnecaurlaidīgas, bezšuvju virsmas, kurām ir augsta izturība pret dažādu ķimikāliju iedarbību, tādu kā sārmi, eļļas, tauki, sāls, tomēr ir ierobežota izturība pret augstas koncentrācijas skābēm.

BarrikadeEP Mono-flex ir labas mehāniskas īpašības un ļoti augsta nodilumizturība.

Barrikade EP Mono-flex izceļas ar ļoti labu izturību pret temperatūras svārstībām.

EP Multi-flex
Barrikade EP Multi-flex – tā ir krāsaina bezšuvju grīdas sistēma, kas balstīta uz elastīgu epoksīda sveķu maisījumu ar smiltīm, kas pārklātas ar krāsainiem epoksīda sveķiem.
Šai elastīgajai sistēmai piemīt daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem cietajiem materiāliem un pārklājumiem. Tās ietver:
– uzlabotu izturību pret slodzēm;
– plaisu pamatnē aizziešanu;
– spēju absorbēt spiedienu, kas veidojas uz virsējā slāņa, tādējādi izslēdzot iespēju, ka sacietēšanas laikā virsma varētu tikt bojāta;
– dotos pārklājumus var izmantot uz mīkstām pamatnēm, tādām kā asfalts;
– piemīt labas trokšņu izolējošas īpašības.
Šīs īpašības sniedz iespēju izmantot Barrikade EP Multi-flex sistēmu uz elastīgām virsmām, tādām kā, piemēram, metāls un koks, neskaitot betona konstrukcijas, kas bojātas nobīdes un vibrāciju rezultātā. Tāpat sistēmas var izmantot, lai palielinātu konstrukcijas ūdensizturību, vai kā plēvi zem citiem pārklājumiem vai arī kā virsējo plēvi, kurai piemīt laba nodilumizturība,
Barrikade EP Multi-flex var izmantot vietās, kurās ir mīksta pamatne, tāda kā, piemēram, asfalts, kā arī uz betona, ūdensizturīga finiera un flīzēm, kur nepieciešama izturība pret ārējām slodzēm un temperatūras svārstībām.
Tipiskākās izmantošanas sfēras: farmaceitiskā rūpniecība, pārtikas rūpniecība, mehāniskās darbnīcas, mazgāšanas telpu aprīkojums, gāzes izturīgas konstrukcijas un telpas ar smagu aprīkojumu.
Barrikade EP Multi-flex veido ūdensizturīgas, bezšuvju virsmas, kurām ir augsta izturība pret daudzu ķimikāliju iedarbību, tādu kā sārmi, eļļas, tauki, sāls, taču ir ierobežota izturība pret augstas koncentrācijas skābēm.
Barrikade EP Multi-flex ir labas mehāniskas īpašības un ļoti augsta nodilumizturība. Sistēma tiek piegādāta ar dažādu frakciju pildītājiem.
Barrikade EP Multi-flex izceļas ar ļoti labu izturību pret temperatūras svārstībām.

 

 

EP Antistat

Barrikade EP ESD-C/ ESD-D sastāv no epoksīdu sveķu maisījuma, šķirotiem inertiem pildītājiem un pigmentiem.  Šis grīdas pārklājums ir ieklājams ar liešanas paņēmienu, veidojot 2 -2,5 mm biezu slāni. Sistēma ietver epoksīda grunti, pavadošās kategorijas epoksīda paklājamo slāni un pavadošās kategorijas virsējo slāni 2 mm biezumā.

Barrikade EP ESD-C / ESD-D veido bezšuvju, līdzenu, gaismu atstarojošu virsmu.

Barrikade EP ESD-C / ESD-D radīts izmantošanai vietās, kurās nepieciešamas grīdas, kas laiž cauri vai izkliedē statiskos lādiņus elektrības statisko lādiņu kontroles nolūkos. Turklāt sistēma veido izturīgu, ūdensnoturīgu, krāsainu un ķīmiski izturīgu grīdas virsmu, kas ir viegli tīrāma un ir higiēniska. Parasti to izmanto telpās, kas paredzētas elektronikas ražošanai un komplektācijai, mazgāšanai, datoraprīkojumam, kā arī ķīmiskā un putekļu nedrošā vidē un slimnīcu operācijas zālēs.

– Lādiņu kontrole nodrošina defektīvu iezemējumu;

– Higiēnisks, veido izturīgu, ūdensnoturīgu, bezšuvju grīdas virsmu, kas ir viegli tīrāma;

– Ilgi kalpo, laba nodilumizturība;

– Estētiski pievilcīgs, piedāvājumā esošā plašā krāsu gamma ļauj padarīt skaistāku darba vidi;

– Ķīmiski izturīga, laba ķīmiskā stabilitāte attiecībā pret daudzām ķīmiskām vielām;

– Nesatur šķīdinātājus

 

-1 slānis Barrikade EP-PB grunts

-1 slānis Barrikade EP ESD-C/ESD-D paklājamais slānis

-1 slānis Barrikade EP ESD-C/ESD-D virsējais slānis

 

 

Barrikade PU- Stone

Barrikade PU-Stone – tas ir bezšuvju piepildīts pārklājums, kas paredzēts izmantošanai āra apstākļos. Sastāv no saķeri nodrošinošā grunts materiāla uz poliuretāna bāzes un dekoratīvās noteikta frakcijas akmens drupatas vai dabiski caurspīdīgām kvarca smiltīm.

Barrikade PU-Stone – saistošs materiāls

Dekoratīvās drupatas vai kvarca smiltis

Barrikade PU-Stone – tiek izmantots gan braucamā ceļa, gan arī gājēju celiņu ieklāšanai, iespējams izmantot ielas terasēs, stāvvietās.

Ja vēlaties, lai pārklājums arī ziemā nebūtu slidens, ir jāizvēlas drupatas ar graudiņu lielumu ne mazāku par 3 mm.

Pārklājumu var izmantot arī kā dekoratīvu.

 

Pārklājuma ieklāšana

Asfaltam un betona pamatnei ir jābūt tīrai no putekļiem, sausai un attaukotai.

Betona pamatni nav obligāti jāgruntē, ja tā nav pārāk poraina, tomēr no betona pārklājuma noteikti ir jālikvidē cementa piens.

Asfaltu var gruntēt, ja tas ir ļoti porains, lai tādējādi samazinātu saistošā materiāla patēriņu.

Saistošais materiāls tiek piegādāts divos komponentos – A un B. Tos pirms lietošanas ir savā starpā kārtīgi jāsamaisa.

Saistošais materiāls tiek uzliets uz pamatnes ar zobratu špaktelēšanas aparāta palīdzību – saistošā materiāla patēriņa izvēle.

Pēc saistošā materiāla pašizlīdzināšanās procesa beram akmens drupatas, kamēr virsmā nepiesūcas ar drupatām vai smiltīm.

Drupatas vai smiltis tiek slīpētas pēc saistošā materiāla sacietēšanas.

Pārklājumu var ieklāt, ja grīdas pamatnes temperatūra ir robežās no 5 līdz 30oC.

Nekādas negatīvas sekas pārklājuma kvalitātei nerada par lietusgāze 2-3 stundas pēc ieklāšanas darbu pabeigšanas.

Barrikade PU-Stone – sistēmas pamatne ir grunts elastīgi sveķi, kas piešķir daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem cietajiem saistošajiem materiāliem un pārklājumiem. Tai piemīt labāka izturība pret slodzēm, spēja absorbēt izstiepumus, kas veidojas virsējā slānī. Šos pārklājumus var izmantot uz mīkstas virsmas, tādas kā asfalts. Tāpat tai piemīt labas skaņu izolējošas īpašības. Visas šīs īpašas padara sistēmu par piemērotu izmantošanai uz elastīgām virsmām, tādām kā metāls un koks, neskaitot betona konstrukcijas, kas pakļautas nobīdēm un vibrācijām. Tāpat sistēmu var izmantot, lai samazinātu konstrukcijas ūdenscaurlaidību, izveidojot papildus slāni – plēvi zem cita pārseguma vai virsējo slāni, kam piemīt nodilumizturība.

Barrikade PU-Stone – sala izturīgs, tāpat izturīgs pret smagsvara transporta iedarbību.

Barrikade PU-Stone – neslīdošs pārklājums.

Derīguma termiņš

Gājēju celiņi kalpo 10 – 20 gadus, braucamās daļas – līdz 10-15 gadiem.

(Atkarīgs no pārklājuma biezuma un izvēlēto akmens drupatu cietības)

Kopšana

Barrikade PU-Stone – nav nepieciešama īpaša kopšana, pārklājums attīrās dabiski no lietus. Var tīrīt, izmantojot augstspiediena tīrīšanas ierīci.

Barrikade PU-Stone – saistošo materiālu izmantot 15 minūšu laikā 20oC temperatūrā.