Krāsas

Plānslāņa pārklājumi

Izstrādājuma tehniskais raksturojums

Barrikade EW – tā ir divkomponentu epoksīda krāsa uz ūdens bāzes, tiek izmantota uz betona, cementa virsmām.

Izmantošanas sfēras

Noliktavās – terminālos un izstāžu zālēs,

Koridoros un tehniskajās palīgtelpās

Garāžās

 

Īpašības:

Barrikade EW – tiek izmantota uz betona, cementa virsmām.

Seguma virsma Barrikade EW ir viegli tīrāma, ierobežota izturība pret nodilumu.

Ķīmiskās:

Barrikade EW ir ierobežota izturība pret ķimikālijām.

Mehāniskās:

Barrikade EW ir ierobežota izturība pret nodilumu.

Termiskās:

Barrikade EW ir ierobežota vai praktiski nekāda izturība pret temperatūras svārstībām (tīrīšana ar karstu tvaiku, mazgāšana pamīšus ar karstu / aukstu ūdeni).

 

EP-500

Izstrādājuma apraksts

Barrikade EP - 500 – tie ir divkomponentu krāsaini epoksīda sveķi bez šķīdinātājiem, nodrošina mitrumu neuzsūcošu, izturīgu, gludu un ļoti izturīgu virsmu pret ķimikālijām un nodilumu. Gandrīz nav smaržas, nedegošs pārklājums.

Izmantošanas sfēras

Barrikade EP - 500 tiek izmantots kā virsējais pārklājums uz betona grīdām rūpniecisku uzņēmumu iekštelpās, noliktavās un izstāžu zālēs ar nelielas un vidējas intensitātes kustības rādītājiem.

Virsmas sagatavošana

No betona virsmas tiek noņemts cementa piens, eļļas, tauki un netīrumi, lai nodrošinātu agrēziju. Putekļu likvidēšanai no virsmas izmantojams putekļusūcējs.

Veselības un darba aizsardzības pasākumi

Ir jāievēro obligātās un ieteicamās higiēnas prasības, str5ādājot ar ekpoksīda sveķiem. Iepazīstieties ar lapas par darba drošību datiem.

Te sniegtais tehniskais raksturojums – tās ir mūsu instrukcijas un ieteikumi, kas balstīti uz izmēģinājumiem un mūsu pieredzi. Tas palīdzēs atrast vispiemērotākās darba metodes un iegūt labākos rezultātus. Taču mēs neko nespēsim izdarīt un jums palīdzēt, ja jūs nepareizi piemeklēsiet materiālus vai arī izmantosiet neatbilstošu darba metodiku.