Bezšuvju grīdas pārklājumi uz epoksīda un poliuretāna bāzes

 

 

 

 

INDUSTRI  - intensīva ekspluatācija

Nevienā citā apkārtējā vidē grīdas segumi nav pakļauti tik intensīvai ekspluatācijai un dažādām iedarbībām, kā rūpniecībā. Tajā pat laikā dažadās rūpniecības nozarēs vai pat vienas rūpniecības nozares ietvaros grīdas segumiem uzstādītās prasības var ļoti atšķirties. Tādēļ ir ļoti svarīgi uzstādīt pareizās funkcionālās prasības katrā konkrētajā gadījumā. Turklāt jāņem vērā arī pamatnes virsmas kvalitētē grīdas segumam. Tikai, kad šīs prasības ir izpildītas, ir iespējams atrast funkcionālu n optimālu risinājumu.

 

DESIGN  - brīvība veidot unikālas grīdas

Pamatojoties uz zināšanām par polimēra sveķiem rūpniecisko segumu sistēmām, kompanija Hesselberg attīsta un izstrādā jaunus risinājumus un segumu sistēmas, kas sniedz neierobežotas radošās izpausmes iespējas. Mēs runājam par dekoratīvajiem bezšuvju grīdas segumiem projektētājiem, kuri meklē vienreizējus un speciālus risinājumus. Jūs varat brīvi radīt paši savu, personisko projektu, ko neierobežo flīžu kvadrātu profils, koks vai lamināts.

 

Human Comfort – cilvēku komfortam un ērtībām

Iedomājieties paklāju, kurš slāpē soļu skaņu, ir viegli tīrāms,pa kuru ir patīkami staigāt basām kājām, kurš atbilst visām ergonomiskajām prasībām, kādas tiek uzstādītas grīdai. Firmas Hesselberg speciālisti ir izstrādājuši tādu risinājumu, kuru mēs nosaucām par „cilvēcisku komfortu”. Jūs iegūstat praktisku grīdu, pa kuru staigāt būs bauda visiem. Segumu ieklāšanas tehnoloģiju un izmantojamo materiālu kombinācija to ir padarījusi iespējamu.

 

Landscape – Ainavusistēmas harmonijā ar dabu

Melnais asfalts vai pelēkais betons var būt ļoti praktisks un vienkāršs risinājums, bet tie nav pārāk pievilcīgi.

Sistēma Barrikade Stone Pavia ir ļoti patīkama, praktiska, dabīga segumu sistēma, uz dabīgā akmens bāzes, kas var tikt izmantota visiem virsmu veidiem. Vienmēr, saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm un prasībām, jūs varat projektēt virsmu ar paraugiem no dabīgajiem un krāsainiem akmeņiem.

Sistēma Barrikade Stone Pavia ir viss, kas jums ir vajadzīgs, lai cilvēkiem ap ēkām radītu skaistāku un patīkamāku apkārtējo vidi.

 

 

 

 

Bezšuvju grīdas pārklājumi

 

 

Bezšuvju grīdas pārklājumi rūpniecības nozarēs

 

 

 

Kāpnes no epoksīda